PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 285
ocen
8,3 10 1 322285
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Jeśli wychodzisz z kina i chcesz być psychopatą jak Joker to musi być 10!!! Sztos. Główny kandydat do Oscara!

użytkownik usunięty
88bianconero

A więc mówisz, że chciałbyś być adoptowanym dzieckiem przywiązywanym do kaloryfera, a jako dorosły cierpieć na depresję i urojenia, zażywać siedem różnych lekarstw, być ofiarą przemocy wyrostków, popychadłem w pracy i wiecznym prawiczkiem?

ocenił(a) film na 10

Wiesz co to ironia...? Nie traktuj wszystkiego dosłownie ;)

użytkownik usunięty
88bianconero

Zabawne, bo sam potraktowałeś moje słowa dosłownie i nie dostrzegłeś w nich ironii.

Wyjmij kija z pupy. Why so serious?

użytkownik usunięty
whitestripes_333

To doprawdy komiczne czytać takie rzeczy akurat z twojej strony.

ocenił(a) film na 7
88bianconero

Musi być psychiatra i posterunek Policji a nie żadne 10/10

ocenił(a) film na 9
Danio31b

W punkt.

ocenił(a) film na 10
88bianconero

To ten komentarz, panie władzo, tutaj.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
88bianconero

Według mnie w tym filmie Jokerowi daleko do psychopaty.

aurora_21

W tym filmie dopiero sie nim STAJE, nie już jest.

ocenił(a) film na 8
whitestripes_333

Psychopatia to schorzenie wrodzone, tak więc kimkolwiek Joker w tym filmie się staje, to na pewno nie psychopatą.

ocenił(a) film na 10
88bianconero

Pisząc szczerzę: Raduje mnie to iż wielu psychopatów nie zechce teraz naśladować Jokera. Były takie przypadki po filmie z Ledgerem... Ci ludzie spojrzą w lustro. :D

88bianconero

Miałam w głowie coś zupełnie innego: Jak sprawić, żeby nie dochodziło do takiego spustoszenia w człowieku i społeczeństwie?

janna_romanowska

Jak sprawdzić aby ludzi innych, chorych, wrażliwych, takich jak Arthur nie dotykało tyle nienawiści i braku empatii i żeby z takich osobowości nie powstawały potwory? To jest pytanie. Ja nie widzę żadnego spustoszenia w Arthurze. Ja widzę w nim człowieka który przez brak ogólnego zrozumienia, chorobę i koleje losu staje na krawędzi swojego "ja". Tobie sie może wydaje że do bycia zabójcą/psychopatą/jakkolwiek go nie nazwiesz trzeba wielkich, złych rzeczy i uczuć. Nie ma nic bardziej mylnego...

whitestripes_333

Chodzi ci o książkę Podgórzaka? Nie czytałam, więc nie dam rady podyskutować.

ocenił(a) film na 6
88bianconero

Sorry za off topic ale mam pytanie, na które szukam odpowiedzi od dłuższego czasu i większość jakie znalazłam są sprzed 6-7 lat i nie działają :( wiec postanowiłem wybrać jakiś nowy film i użytkownika u którego ta opcja działa i spytać. Jak to robisz (i inni też), że przy każdym poście jaki umieszczasz (umieszczacie) pojawia się Twoja ocena filmu i komunikat: ocenił(a) ten film na: 10 * ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones