PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107568}

Guzikowcy

Knoflíkáři
7,7 14 072
oceny
7,7 10 1 14072
7,2 6
ocen krytyków
Guzikowcy
powrót do forum filmu Guzikowcy

WIDZIAŁAM!!! ŚWIETNY!!

ocenił(a) film na 10

Film jest tak świetny jak pozostałe. Wiem ze wielu twierdzi ze Samotni czy Opowieści.. były lepsze ( roku diabła niestety nie widziałam :() ale ja nie staram sie ich klasyfikowac na najlepszy i najgorszy. Każdy jest wspaniały i kazdy jest niepowtarzalny.. Jak Zelenka to robi ze potrafi tworzyc ciagle nowe DOBRE filmy? Czemu nie udaje sie to naszym rodzimym rezyserom? :( ( patrz- Trzeaskalski- EDI i MISTRZ)

Pozdrawiam GUZIKOWCÓW :)

Kamilu

Sama recenzja jest genialna....
Pomysł jest zaskakujący...
Poprostu trzeba to obejrzeć lub żałować,że się nie obejrzało...
Postacie,fabuła i akcja...
Tego było trzeba =)

ocenił(a) film na 9
Kamilu

dobre filmy? Rok Diabła, Guzikowcy i Samotni to są co najmniej ŚWIETNE filmy! specyficzne, nietypowe... świetne... zresztą jak wieeeeeeele czeskich filmów.

ocenił(a) film na 8
Fyrste

chyba najbardziej oryginalny, "poszarpany" fabularnie i zaskakujący sytuacyjnie z tych trzech filmow Zelenki, ktore zobaczylam w tym tygodniu ("Samotni" i "Opowieści.."). świetny. aż sie chce zobaczyć jeszcze raz. chociaż moze troche nierówny hmmm... tzn. czasami bardzo zabawny, interesujacy, a gdzie indziej trochę do przeczekania.

bardzo mi przypadły do gustu te filmy.

Kamilu

masz sporo racji.bardzo ciekawy pomysl zelenki, absurdalny niekiedy humor, lecz brakowalo w niektorych historiach jakiegos blysku. trudno sie natomiast nie zgodzic ze polska jets daleko za jednym jedynym zelenka!nawet na slowacji moga sie pochwalic niezlymi filmami,patrz o dwie sylaby wstecz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones