PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107568}

Guzikowcy

Knoflíkáři
7,7 14 072
oceny
7,7 10 1 14072
7,2 6
ocen krytyków
Guzikowcy
powrót do forum filmu Guzikowcy

Wydaje mi sie albo ta sympatyczna komedia wyswietlana kiedys byla w tv publicznej. A premiera kinowa po telewizyjnej, nono, tego chyba w naszym kraju jeszcze nie bylo

LeonPL

Może mylisz z czymś innym. Ale fakt faktem - film bardzo fajny. Pzdr.

piotr_milczarek

nie, to prawda. czy gdzies indziej moga byc pozniejsze "premiery"? ogolnie sytuacja smieszna - ale sam film w kinach to bardzo dobra wiadomosc, bo dobry jest.

LeonPL

bo to jest tak, że kiedy na ekrany wchodzi film i jest o nim w miarę głośno, wtedy dystrybutorzy się budzą i fantastycznie odkrywają, że przecież to nie pierwszy film tego reżysera. Trzeba mu, może jakaś kaska wpadnie (mimo powodu i toku myślenia dystrybutorów, widz korzysta, bo ma możliwość obejrzenia filmów na dużym ekranie - chodzi mi o samą metodę działania) zrobić polską premierę poprzednich. Tak jest i w tym przypadku, przy "roku diabła" jeszcze nie byli pewni, ale po "opowieściach" już wyniuchali interes.

To ja jeszcze poproszę "akumulator 1" i "jazdę sveraka". Tak w ramach pobudki dystrybutorów.

ocenił(a) film na 8
bruno_braun

ale to tylko 8 lat spóźnienia mamy do świata, pikuuuuś! ;-P
ja dzisiaj idę połknać Guzikowcow :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones